Easy9 RCCB 4P 63A 100mA AC 415V
SKU :
EZ9R55463
Math.abs(dy) && Math.abs(dx) > 40) { dx < 0 ? navigateNext() : navigatePrevious() }"
x-ref="imageContainer"
>
calcPageSize())"
/>
calcPageSize())"
class="absolute inset-0 object-contain object-center w-full m-auto max-h-screen-75 rounded-xl cursor-pointer"
width="700"
height="700"
:loading="active !== index ? 'lazy' : 'eager'"
:src="image.img"
x-show="active === index"
x-cloak
/>
calcPageSize())"
/>
calcActive())">
Unfortunately this product is not available at this moment
Notify me when this product is in stock
Loading...
Further offers for this product
EZ9R55463
Easy9 RCCB 4P 63A 100mA AC 415V
Further Offers for this product:
Shipping options & Estimated costs
Delivery by 5-7 business day
Excl. Tax
Free shipping on orders above ₹499
In Stock
The seller will ship your order according to their stated lead times. For details or more accurate estimates, please contact the seller.
Shipping options
Delivery by 5-7 business day
No sellers found for this product.
₹ 5,343.00
₹ 2,778.36
Excl. Tax
To View the best prices please Sign in / Register.
Estimated delivery:
Backorder
The seller will ship your order according to their stated lead times. For details or more accurate estimates, please contact the seller.
Estimated delivery:
Out of stock
Easy9 RCCB 4P 63A 100mA AC 415V
₹ 5,343.00
₹ 2,778.36
- Description
- Specifications
- Reviews
Description
Easy9 RCCB 4P 63A 100mA AC 415V
Country of Origin: India
Overview
| Product Name | Easy9 RCCB 4P 63A 100mA AC 415V |
|---|---|
| Range Name | Easy9 |
| Category | RCCB |
| Tax Class | GST-18 |
| Current Rating | 63A |
| Number of Poles | 4P |
| Sensitivity | 100mA |
| Color | White |
| Body Material | Plastic |
| Operating Voltage | 240V |
| Frequency | 50Hz |
| Standard | ISI/CE marked as per IS/IEC 61008-1 |
Reviews
Write Your Own Review
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account
Description
Easy9 RCCB 4P 63A 100mA AC 415V
Country of Origin: India
Overview
| Product Name | Easy9 RCCB 4P 63A 100mA AC 415V |
|---|---|
| Range Name | Easy9 |
| Category | RCCB |
| Tax Class | GST-18 |
| Current Rating | 63A |
| Number of Poles | 4P |
| Sensitivity | 100mA |
| Color | White |
| Body Material | Plastic |
| Operating Voltage | 240V |
| Frequency | 50Hz |
| Standard | ISI/CE marked as per IS/IEC 61008-1 |
Reviews
Write Your Own Review
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account
Coupon Code
Copy Code
Grab the Offer Now!!!